Čtenářská výzva 2019
FOTO: Databázeknih.cz

Čtenářská výzva 2019

4. 1. 2019

Odstartoval další ročník populární Čtenářské výzvy.

Chcete objevit zábavnou formou nové a zajímavé knihy? Chcete čelit výzvě? Přečtěte v průběhu celého roku dvacet knih podle předem daných témat (jednu knihu lze vždy použít pouze pro splnění jednoho tématu).

Témata najdete na adrese: http://www.ctenarskavyzva.cz/

Příjemné setkání s knihou.

 

cv-2019-1.jpg

Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
"Pusťte si knihy do života" - "Kdo si čte, nezlobí"
Dana Kolářová
Všem, kteří to zkusí, přeji krásné zážitky s knihou nejen během tohoto roku.
Dana Kolářová
Děkuji za reakce na Čtenářskou výzvu.
Jarmila Nedvídková
Jsem velká čtenářka knih. Kniha nebo autor mě buď zaujmou, nebo vybírám podle intuice, či na doporučení někoho, komu se kniha líbila. Do databáze knih na internetu zabrousím často. Výzva?.... hm, již první kniha jejíž název je v rozkazovacím způsobu. Obešla mě husina. Připomnělo mi to povinnou četbu ve škole. Ale na druhou stranu mám ráda výzvy. Za zkusení to stojí....
Alena Vávrová
V poslední době jsem ve čtení dost polevila. Takže bych asi neobstála.
Jana Šenbergerová
Tak jsem tam na chvíli strčila nos a na hodinu se tam ztratila. Zjistila jsem, že se mohu zúčastnit, i když to tak na první pohled nevypadalo. Dík.
Eva Mužíková
Dobrý typ, ale ne pro mne.
Hana Rypáčková
Já čtu strašně, mám to jako jídlo...Ale tohle vůbec neznám , i když stránky ano...
Marie Doušová
Nejraději si sama vybírám, co chci číst a na co mám zrovna náladu , nebo co zrovna nového najdu v knihovně.Jsem velká čtenářka každý měsíc přečtu nejméně 4 až 5 knih. Když nemohu usnout ,tak čtu.
Jana Šenbergerová
Nepochybně velmi zajímavá akce. Přečtu mnohem víc knih, ale nikdy jsem neuměla číst na povel a málokdy čtu doporučené knihy. Dávám přednost těm, které si najdou mě. Většinou to nebývá beletrie. I tak, Danuško, dík. Připomněla jsi mi, že už jsem se dlouho do Databáze knih nepodívala, přestože jsem přihlášená.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.