Příběh na 50 slov: Ta, o níž se (moc) nemluví
Foto: autorka

Příběh na 50 slov: Ta, o níž se (moc) nemluví

20. 1. 2019

Je všude kolem nás. Na ulicích, v dopravních prostředcích, v obchodech. V čekárnách u lékařů, mezi sousedy. Někdy i na pracovištích a v rodinách. Je neviditelná, a přitom je vidět. Šíří se všude. Ubližuje. Trápí. Bolí. Ještě ale naštěstí nenakazila všechny. Ještě je naděje, že se začne vytrácet. Lidská lhostejnost.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.8 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Povedené, jdu venčit , tak ať do nějaké lhostejnosti nešlápnu..
Libor Farský
Take it easy. Já to tak zle nevidím.
Eva Mužíková
Také patřím mezi ty " nenakažené " ..
Věra Ježková
Děkuji vám. Čím víc výjimek potvrzujících pravidlo, tím lépe. :-)
Alena Tollarová
Já věřím, Věrko, že to není tak hrozné. Viz třeba Ondřej Zmeškal a mnoho jiných, kterým lidské osudy lhostejné nejsou. A nemusí ani jít o tzv. velké věci. Já jsem optimista.
Jana Šenbergerová
Smutné, leč zdařilé.
Zuzana Pivcová
Napsala jsi to moc hezky. Ještě, že je naděje, že lhostejnost nezachvátí všechny, naopak. Zvláštní, že v určitých krizových situacích, jako třeba byla povodeň 2002, se lidé krátkodobě semknou a hodně si pomáhají. Za "normální" situace ale mnohdy ne.
Anna Potůčková
Souhlasím, a kéž by nastala změna !
Naděžda Špásová
Věrko, souhlas. :-)
Marie Seitlová
Věrko, super, výstižné. Ano, je mezi námi a není to dobře.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%