Uhádnete či nikoli?
Ilustrační foto: pixabay.com

Uhádnete či nikoli?

22. 1. 2019

1. Bránili Češi svou vlast v roce 1939?
2. Kontaktní čočky, mnoho lidí jim vděčí za pohodlnější život bez brýlí. Kdo si nechal patentovat kontaktní čočky?
3. V Evropě má největší prvenství ve výrobě gramofonů Německo, Rusko nebo Česko?

 

Zkuste uhádnout, nezoufejte, že se to nepodaří, já za dna dny po zveřejnění odtajním odpovědi, abychom byli zase o kousek dál ve vědění. Mějte hezké dny..

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Já jsem, Hanko, také napsala odpovědi, ale myslím, že to jsou jen náznaky. Buď se dá nějak mírně odpovědět nebo mlčet. :-D
Zuzana Pivcová
Bere-li se to jako domácí či zahraniční odboj, tak ano. Kvůli patentování měkkých kontaktních čoček se vedl soudní spor v USA. Nevím, my?
Hana Nováková
No ,pani Jano a je po hádání, prozradila jste své odpovědi...
Jana Šenbergerová
1. Ano. 2. Nebyl to jejich vynálezce. 3. Německo?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.