Fotoreportáž: Zimní dopoledne
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Zimní dopoledne

26. 1. 2019

Letošní zima je už ve druhé třetině, ale pěkných dnů příliš mnoho nebylo. První pondělí letošního roku bylo výjimkou.

Vše bylo schováno pod bílou čepicí, sníh se třpytil, na obloze ani jeden mráček a teploměr ráno ukazoval 16 stupňů pod nulou. A já musela po osmé hodině vyrazit na rehabilitaci. Zpět domů jsem nespěchala. Procházela jsem se parkem a cvakala a cvakala.

Zvu vás na krátkou zimní procházku. Nebojte se, mrznout nebudete. 

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Ájo a Evi, moc děkuji.
Eva Mužíková
Aničko, mám radost že nás těšíš krásnými fotečkami.
Dagmar Bartušková
Nádherná procházka a fotky paráda!
Anna Čípová
Děkuji všem za milé komentáře. Park máme v Rožnově skutečně pěkný a živo je tam v každé roční době. Elenko, půjčím, přijeď. Ale zrovna nyní mám od lékařky zákaz vycházení. Snad krásná zima do února vydrží. Hanko, pro běžkaře jsou upravené stopy v areálu golfového hřiště. Soni, snad se procházka vydařila. Jsem ráda, že se vám fotografie líbí. Váhala jsem, zda je mám zveřejnit. Už tolikrát jsem ukazovala Rožnov a jeho okolí, nechci být monotematická. Ještě jednou děkuji.
Naděžda Špásová
Aničko, je to moc hezká procházka o fotkách ani nemluvím. :-)
Dana Puchalská
Všechno je už vlastně napsáno od děvčat přede mnou. Tak tedy KRÁSA a ještě jednou KRÁSA. V zimě jsem tam nikdy nebyla, pouze v létě.
Alena Vávrová
Aničko, moc milé a krásné připomenutí rožnovského parku, řeky a panoramatu hor ve zcela jiném světle a roč. období. Ráda jsem si zavzpomínala. Díky.
Eliška Murasová
Aničko, to je bílá nádhera. Zima pohádková, dívám se a je mi krásně, ááách....
Hana Rypáčková
Aničko, krása. Nádhera...Poznávám místa, kde jsme chodili , ale v červnu, bez sněhu. To se tam i běžkuje, ne? Před domem nasadíš a je to...Tady tady chumelí, ale je 5 cm...
Hana Nováková
Z tepla domova se na tu zimní nádheru krásně hledí, děkuji za tu procházku....

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu