Moje současné cestování
Foto: autorka

Moje současné cestování

28. 1. 2019

Až dnes jsem si pořádně pročetla projekt portálu i60 - Do stovky. Také zde vidím, kolik už máte mnozí nachozeno kilometrů a kdo je na tom nejlépe. V Klubu stovkařů je zatím celkem 21 účastníků a čtu zde pro mne samá známá jména...

Dozvídám se také, jak vkládat každý nový výlet, jak se tam dá fotečka na začátku trasy a na jejím konci - takže já to budu mít asi se zpožděním, ale také se trochu pokusím mezi vás zařadit i když budu určitě mezi posledními...

Dnes se dívám z okna, popadává snížek, je pod nulou a já se stále doléčuji po větším nachlazení - veliká rýma a kašel.

Takže ven v současnosti chodím jen hlavně odhazovat sníh z chodníku - když je ho víc lopatou, menší množství jen odmetám...

Jinak, když jsem zdravá, chodím celkem hodně, ale to asi nepatří do tohoto projektu...

Jednou týdně na město - to jsou 3 km, občas mám ještě nějakou kilometrovou pochůzku při výzkumu trhu, nejméně tříkrát v týdnu jdu ráno 3 km do většího obchodu pěšky s batůžkem, zpět už jedu s nákupem městskou, chodím dost často na hřbitov - to mám také 3 km, také chodím v zimě po zahradě s malou pilkou a prořezávám větve ovocných stromů a keřů - od jara chodím zase s rýčem, motykou a konvemi s vodou.

Jenže to se myslím do tohoto projektu nemůže počítat - to bych tam měla hlavně jen obrázky svého bydliště a zahrady, obchodu nebo hřbitova...

Ale už jsem dlouho nic nepsala a jak jsem teď už delší dobu jak vězeň doma, tak si chci připomenout alespoň moji poslední zimní vycházku po obci Suchy - tam jsem jela autobusem, zpět také - ale já to mám celkem dost daleko i na ty zastávky. Takže to budu mít bez úvodního vkládání fotečky svého výletu, tak jako cíle - i když jméno cílové vesničky Suchý jsem si vyfotografovala.

A tak po tomto svém dlouhém úvodu určitě jak půjdu někam dál, tak budu mít s sebou foťáček a snad se mi už podaří i podle dobrého a srozumitelného návodu správně svoje kilometry a počet výletů vložit na tento nový a zajímavý projekt, který jsem bohužel objevila až nyní...

Ale vám všem, kteří už máte hodně nachozeno, moc a moc blahopřeji, vaše výlety s fotečkami jsou skutečně velice zajímavé...

 

cestování Soutěž Do stovky
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Nedvídková
Já si ten projekt taky přečetla pořádně předevčírem a chystám se také zapojit. většinou chodím s manželem po procházkách, ten si to značí na GPS navigaci a pak si to zakládá do počítače. Hodně denně nachodíme s pejskem na procházky s ním, ale nevím, zda to by do tohoto projektu platilo. Fotoaparát si někdy beru sebou.
Eva Mužíková
Maruško, tak hodně šŤASTNÝCH KILOMETRŮ. fOTKY NEMAJÍ CHYBU, ZIMA JAK MÁ BÝT.
Alena Vávrová
Ahoj Maruško, mám to s tím "ne započitatelným" chozením skoro stejně jako ty, všude mám z našeho konce daleko, ale žádná MHD mě domů nesveze. Takové ty "špacíry", kdy i něco nafotím, vedu již asi tři, ale "Do stovky" jsem je ještě nedala. Jak již se mnozí zmínili, takové ty okruhy po okolí se i špatně zobrazují na mapě. Tak musím vyčkat, až budu moci vyrazit někam dál.
Hana Rypáčková
Maruško, mám radost, že jsi se přidala. Zase musím říci, že máme krásnou zem.Chodíme pro sebe, navzájem si ukazujeme, co se nám líbí...
Věra Ježková
Maruško, vítej v klubu. Užívej si výlety. Hezké fotky.
Zuzana Pivcová
Maruško, já zase různě putuji po ulicích Prahy, ale záznamy o tom také nevedu. Ale nevadí, určitě se také k nějakým kilometrům dopracuji. Díky za hezký informativní příspěvek.
Dana Kolářová
Ať kilometry přibývají.
Jana Šenbergerová
Učiněné zimní království. Zima opravdu umí čarovat a mnozí lidé to dovedou krásně zachytit na fotografiích. Moc hezké.
Dana Puchalská
Fotky nejsou krásné, jsou ú ž a s n é.
Naděžda Špásová
Maruško, jak jsi to tu vypsala, tak myslím, že se naběháš až až. Ty zimní fotky jsou moc pěkné. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%