Fotohádanka
Foto: autorka

Fotohádanka

31. 1. 2019

Dobrý den všem příznivcům fotohádanek.

Tak i já dnes přispěju jednou malou. Poznáte, co to asi je? Už se se těším na odpovědi.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
A co když to není kulička, ale placka ?
Dana Puchalská
Zítra sem dám fotku abych všichni věděli, co je tento tajemný útvar, ano?
Jarmila Nedvídková
Jak na to přišel. Protože je jako já zapálený fotograf již od mládí, a v době černobílé fotografie jsme si vyráběli stohy fotek, a fotili náměty makro i mikro tak podle struktury podkladu /možná kakaa/ usoudil, že je to hodně malé. A tak jsme se podívali na nové koření pod lupou, a je to stejné, i ten flíček od stopky.....Jsme si jisti na 90 procent, ale i možnost zmýlení je tu , takže necháváme prostor někomu kdo to bude vědět na 100 procent.
Jana Kollinová
Marcipánová kulička? Inspirováno odpovědí Heleny V.
Jarmila Nedvídková
Bohužel ne já, ale manžel na to došel. Je to nové koření.
Helena Votíková
Řekla bych, že si TO lebedí na trošce kakaa, že by TO čekalo na obalení? Piškotovo-rumová kulička?
Jitka Hašková
Určitě něco k jídlu, ale ne pro mě, je v tom určitě pšenice.
Věra Ježková
Kulička (míček) potažená pleteninou. Mám dojem, že vidím oka a nahoře střed.
Zuzana Pivcová
Já si kupuji v Albertu kulaté toasty, jsou buď světlé nebo tmavé, tak tohle je jeden tmavý. :-D
Marie Faldynová
Tipuji piškot vyfocený hodně z blízka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.