Bankovní pravda
FOTO: autor

Bankovní pravda

6. 2. 2019

Ano máte pravdu, kdo jste hádali, že je to dvousetkoruna česká. Stačí ji šikovně přeložit a u pokladny říci: Víte, co budu mít za chvíku, když budu u vás pořád jen platit? Takhle holou... , přeložte bankovku, a ukažte. Některé obsluhy pokladny se málem udusily smíchy, ale bylo to stejně na nic, přišel jsem o ni. Nemyslím tím tu .... , ale bankovku... Jste dobří...ale příští hádanka bude stát za to... Těšte se.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ivona Lachová
Romane tak to jste mne fakt pobavil.
Hana Rypáčková
Toho bych si nevšmla..
Jitka Hašková
Ani překládat ji nemusím. Stačí trochu zakrýt rukou.
Dana Puchalská
Už se těším na další hádanku. To mi připomnělo starou modrou dvacetikorunu se Žižkou. Ta se přeložila tak, že ze Žižky vznikla podobizna ženy. Kluci ze školy tvrdili, že to je Helena Vondráčková.
Jana Kollinová
Tak to se moc těším. Neuhádla jsem dvoustovkovou tak snad budu lepší. Hádanka se mi moc líbila.
Zuzana Pivcová
No, vida, díky za názorné předvedení. Ale doufám, Romane, že jinak z bankovek takovéhle skládačky neděláš! :-D :-D

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.