Setkání v Bohumíně
Foto: autorka

Setkání v Bohumíně

8. 2. 2019

Milí ičkaři,

zveme Vás na setkání do Bohumína dne 18.2.2019 v 10 hodin. Čekaly bychom na Vás v hale našeho nádraží /ČD/.

Program : prohlídka města, výstava, oběd, posezení v kavárně na náměstí.

Zveme všechny ičkaře z Moravy, Slezska i Čech. Vlak z Prahy je u nás již za 3,5 hod. 

Bude se na Vás těšit  Majka, Hanka, Hela a Květka s Pepou. 

Hodnocení:
(4.7 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ivona Lachová
Na zítřejší setkání přeji hezké počasí a príma den. Vyřiďte prosím paní Hance, že jsem ze Šenova. Na příští setkání určitě dojedu.
Rostislav Mraček
Paní Seitlová, děkuji Vám za pozvání do Bohumína, ale mám tolik zájmů, i trochu povinností, že mi to nevyjde. Přeju vydařené setkání!
Květuše Pinkasová
Někdy se mi podaří vyhledat to co bych chtěla. Přečetla jsem si Vaše milé vzkazy a ani si neumím představit naše setkání. S Vámi to bývá vždycky pěkné. Ještě jsem Vás neviděla v zimním období. Těším se, asi v pondělí nedospím rána. Olinko, hrála jsi dobře kuželky na Bečvě. Přeji Ti aby Tě ty nožičky nezlobily a obdivuji Tě moc. Já jsem byla v Praze 6 Na Petřinách u kamarádky Vlasty z dětství předloni. Brala mne sebou na Třeboň se svýma cvičenkama ...
Jaroslava Handlová
Majko a Danko, to jsem moc ráda, že se o mě podělíte ♥♥♥ Já se na oplátku s úplně všemi podělím o dobrou náladu.
Marie Seitlová
Paní Lachová, tak to je smůla. Ale určitě budeme v kavárně na náměstí déle, tak kdyby jste to stihla, rádi vás přivítáme.
Ivona Lachová
Škoda, že je to pracovní den. Jinak bych přijela do Bohumína moc ráda. Mám to celkem blízko, ale teď zrovna z pracovních důvodů nemohu. Příště určitě přijedu a budu moc ráda. Zdravím všechny.
Marie Seitlová
Olinko, budu držet pěsti, aby jsi byla zase fit. Myslela jsem, že někdo z Prahy k nám přijede, snad příště.
Olga Štolbová
Ahoj Majko, Hanko, Helo a Květko s Pepou. Zdravím a přeju prima setkání, ani nevíte, jak ráda bych jela. Bohumín neznám a času mám dost, ale začaly mě zlobit nohy. Najednou strašná bolest, nemůžu chodit. Začalo to včera, od pondělka začnu doktorovat. Přeju pohodu a dobrou náladu. ♥♥♥
Danuše Onderková
Majko, jak jsme se domlouvaly, přijedu ale zavolám v kolik, nevím v kolik skončíme na soudě. O Jarku se podělíme a domluvíme.
Marie Seitlová
Jaruško, to jsi mě a určitě i ostatní naše ičkaře potěšila. Nocleh nehledej, napiš mi do vzkazů tel . č. a domluvíme se.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.