Setkání v Bohumíně
Foto: autorka

Setkání v Bohumíně

8. 2. 2019

Milí ičkaři,

zveme Vás na setkání do Bohumína dne 18.2.2019 v 10 hodin. Čekaly bychom na Vás v hale našeho nádraží /ČD/.

Program : prohlídka města, výstava, oběd, posezení v kavárně na náměstí.

Zveme všechny ičkaře z Moravy, Slezska i Čech. Vlak z Prahy je u nás již za 3,5 hod. 

Bude se na Vás těšit  Majka, Hanka, Hela a Květka s Pepou. 

Hodnocení:
(4.7 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
Všem Vám přeji aby se setkání dobře vydařilo - pro mne je to teď nedostupné...
Anna Čípová
Majko, v pondělí si zkusím přehodit termín rehabilitace. Pokud mi bude vyhověno, přijedu. Dám vědět.
Dagmar Bartušková
Holky, ani nevíte, jak ráda bych k vám přijela na pokec. Ale po- stř. mám aktivity, u kterých bych neměla chybět. (Aj, zpěv - na obojí paměť mizerná :-)). Třeba někdy vyjde setkání i v jiné dny. To přijedu ráda a nebudu váhat. Majko, vsechny, prosím, pozdravuj. Přeji vám, ať se setkání vydaří. :-)
Hana Práglová
Já myslím,že nemusíte zoufat. Pokud si někdo netroufá v únoru,třeba využije další možné setkání třeba v dubnu,kdy už bude tepleji::
Marie Novotná
Děkuji za pozvání.Bohumín je krásné město a stojí za návštěvu.Toto datum je pro mne nedostupné.
Dana Puchalská
Hezký si všechny i všichni setkání užijte. Třeba i my co nepřijedeme, pak uvidíme na íčku článek i s fotografiemi. Bohumín je pro mně absolutně neznámé město.
Jitka Hašková
Bohužel jsem na toto datum už dva měsíce objednaná na speciální vyšetření. termíny lékařů jsou dlouhé.
Eliška Murasová
M,H,H,K,P, děkuji za pozvání, ráda přijímám. Doufám, že dorazíte i Vy z větší dálky, my pak určitě přijedeme zase za Váma. Těším se!
Dana Kolářová
Ach jo, zase únor. Hezký sraz vám přeji.
Naděžda Špásová
Tak ať se vám setkání vydaří, zdravím Bohumín. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.