Bankovní tajemství za tisíc
Foto: autor

Bankovní tajemství za tisíc

9. 2. 2019

Takže, milé I60, sliby se mají plnit. Na obrázku je bankovka, kterou bychom chtěli dostávat minimálně  2x denně. Známe ji, máme ji...ale ne na dlouho. Na líci je chlap, mračí se jak pták, a proto toho ptáka dali na rub bankovky... A jsme u kořenu věci... Co mysíte, co je to za siluletu budovy, která je v pravé části dole?... No, jedná se o peníze, takže chata to nebude...

CO TO JE ZA OBJEKT? ...

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Ano Jarko, je to tak. Když je na rubu bankovky orlice, tak tam přece musí být něco z Moravy, ne?
Jaroslava Handlová
Domnívám se, že ta budova je rodu mužského, snad by to mohl být z.... v K........?
Zuzana Pivcová
To mě rozesmálo. Bankovku tisícikorunu téměř nevídám. Pokud si vybírám z bankomatu, namixuji si menší hodnoty. Tak se nechám překvapit. :-D
Anna Potůčková
Zuzko P., tentokrát musíš chtíc-nechtíc na Moravu :-)
Zuzana Pivcová
Tisícikorunu nemám, je večer, tak střílím od boku. Že by ČNB na Příkopech?
Naděžda Špásová
Tak se tady jedna tiska našla, neuhádla bych to bez pomoci wiki, Aničko, máš pravdu. Nikdy jsem tam nebyla.
ivana kosťunová
ano, znám- zatím nechám prostor ostatním.
Anna Potůčková
Budovu já dobře znám, přebíraly v ní svá maturitní vysvědčení obě mé dcery, a starší také zde přebírala diplom při ukončení své VOŠ. Město v něž se budova nachází je rodu ženského.
Naděžda Špásová
No zrovna by se mi hodila, ale bohužel, doma ji ne a ne najít. Tak si počkám na rozluštění. :-)
Jana Šenbergerová
Už to vím. Těší mě návrat Romana P., i když je nečekaně "vážný", nicméně zábavný jiným způsobem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...