Zimní Šumava
FOTO: autorka

Zimní Šumava

11. 2. 2019

Rozhodla jsem se jet na jednodenní výlet na Šumavu - Zadov. Tak tedy autobusovou dopravou do Vimperka a odtud hurá na hory.

Dle internetu v 9.30 hodinu budu na místě a mám 4 hodiny času, což mně úplně stačí. Nechali jsme se vyvézt až na Churáňov a odtud někteří vzali běžky a jeli stopu a druzí se kochali nádhernými výhledy na okolní krajinu.

Přináším Vám některé svoje postřehy z tohoto výletu.

"Budeš se těžko loučit

s pohledem na hory naší Šumavy

a přicházet budou chvíle,

kdy vzdálen od nich po ní zatoužíš."

(Karel Klostermann)

 

cestování
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Já bych taky chtěla na Šumavu! Jo já bych toho chtěla .... Děkuji.
Alena Tollarová
Jitko, můj dědeček sem přišel z Úbislavi a už tu zůstal. Před několika lety jsem tam na hřbitově hledala nějakou stopu. Připomněla mi to fotka ze Stachů.
Eva Balúchová
Ty sis udělala parádní výlet,bezva!A díky aspoň za fotky,Šumava je od nás fakt daleko,tak se pokochám aspoň fotkama.
Hana Rypáčková
Bezva výlet.. Jitko, zřejmě jsi tam byla taky po té kalamitě? Prima , v cukrárně jsem nebyla, vyzkouším..
Dana Puchalská
Ano krása. Jezdila jsem tam často. Ve Zdíkově je to krásné. A Stachy jsou také moc pěkné. Díky za článek.
Jitka Hašková
Krása. V této části Šumavy jsem nebyla.
Marie Novotná
V hotelu Zadov jsem byla několik dnů v létě.Díky za zimní foto.Šumava je krásná v každé roční době.
Dagmar Bartušková
Jitko, trasa do tohoto koutu Šumavy je mi důvěrně známá. Jezdili jsme sem s malým synkem busem na Zadov. Když někdo řekl, ještě nezapomeňte ty sáně pro chlapečka, syn se ohradil, a řekl, že ty sáně jsou mámy... :-). :-). :-) Díky za parádní připomenutí.
Zuzana Pivcová
Jitko, dnes se mi už podruhé "podařilo" zařadit příspěvek ke starému datu, takže tenhle Tvůj by podle toho vyšel už minulý týden. Protože by ho tam asi už skoro nikdo nehledal, omlouvám se a dávám ho teď. Článků je tyto dny opravdu hodně, až už mi z toho jde trochu hlava kolem. Ale hlavně, že jsou!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...