Předjaří
Foto: autorka

Předjaří

19. 2. 2019

Předjaří je opět tady, s láskou ukazuje vnady. Vnady začínajícího jara, které volá každého z nás, volá - pojď do světa - hola.

I  ten kmet shodí mech a volá -  jaro přijde, zas bude hezký svět! 

Kdo říká, že jsme staří ? To není pravda, jen škarohlídi radost maří.  Když do přírody vyjdu, slunce nad hlavou a  modré nebe, možná potkám někde Tebe. 

Život uplyne jak rychlý sen, tak, lidi, pojďte přece ven, oddejte se kráse cele, pryč věci neveselé.

Moudrá je matka příroda, to jen my jsme tvorové bláhoví a nechceme slyšet, co nám často napoví. 

Co na tom záleží, kolik je Ti let, když kvitek v trávě zříš, tak poklekneš.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Díky pane Benjamine.
Benjamin Zigmund
Moc hezká báseň, udělá radost a zahřeje na duši.
Soňa Prachfeldová
Děkuji děvčata za Vaše komentiky milé, s Vámi není nikdy dlouhá chvíle :-)
Marie Ženatová
Díky za nádherné fotečky...
Dagmar Bartušková
Soňo, i Ty poeto! Krásně se to čte, jen co je pravda. A fotky paráda!
Danka Rotyková
Soňo, moc hezké a milé veršování. Jste šikovná.
Dana Kolářová
Soni, všechny vás zdravím a v Předjaří se na jaro těším!
Jitka Hašková
Krásné, už se těším, až se vypravím někam ven. Teď jsem bohužel kvůli viróze nemohla.
Jana Šenbergerová
Soni, hezky ladíš jarní struny v sobě i v nás. A ta tvoje melodie není žádná parodie. Ta zažene zimní splíny v tobě i v nás.
Alena Tollarová
Bílina je říčka, znám ji jen z jejího ústí v Ǔstí. Ta nádherná nebeská modř. A hned mám chuť vyrazit na Bořeň.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.