Upřesnění ke srazu v Ostravě
FOTO: autorka

Upřesnění ke srazu v Ostravě

11. 3. 2019

Připomínám, že sraz na OSTRAVSKÉ setkání je 19.3. od 10-11 hodin u Elektry a na Hlavním nádraží Ostrava.

Prosím, potřebujeme upřesnit počet zúčastněných a těch, kteří budou chtít i nocleh.

Všem děkuji a těšíme se na Vás. Dana Onderková

 

Účast přislíbily:

Bohumín (7)

Hanka Polednová

Elena Valeriánová

Anička Čípová

Dana Kolářová+nocleh

Liba Křapová+nocleh

Jitka Caklová

Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Tak jsem se také podívala na úterní menu a vybrala bych si 1. 150g Kuřecí plátek s broskví a sýrem, hranolky
Jana Šenbergerová
Tak jsem nakoukla na úterní menu v Restauraci "U radnice" a jsem bezradná, protože teď nemám na nic z nabídky chuť. Asi ještě nemám hlad. Zkusím to později. :-)
Jana Šenbergerová
To je paráda! Jen to slibované počasí se mi vůbec nelíbí, ale v hospůdce nám vadit nebude. :-)
Danuše Onderková
Hanko, je to Restaurace u radnice. Jinak spojení přes mobil je nejideálnější pro každého. Už se na všechny moc těšíme.
Hana Práglová
Já ani Eva J. taky menu ne. Název restaurace jsem chtěla proto,aby třeba mohl dorazit nėkdo,kdo si to rozmyslí na poslední chvíli..
Helenka Vambleki
Měla jsem na ten den moc aktivit, ale ubrala jsem a přijdu taky, na hl.n. dorazím v 10.25, takže k Elektře bych to do 11 měla stihnout. Menu nechci, koupím si jen polívku (nebo mi jí dá ten, kdo k menu polívku nechce) :-)
Jana Šenbergerová
Napsala jsem menu, ale netrvám na něm.
Hana Polednová
Danuško, menu ano, podřídím se, je mi jedno, jak bude objednáno. Předem děkuji.
Danuše Onderková
Hanko, jsme domluveni, že se ozvete a upřesníme kde se nacházíme.
Hana Práglová
Ve které restauraci??Jak víš,my kvůli naší akci dorazíme později.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.