Fotoreportáž: Únorové odpoledne
Foto: autorka

Fotoreportáž: Únorové odpoledne

12. 3. 2019

Probuzení do patnáctého únorového dne bylo velmi příjemné. Po několika dnech vyměnila obloha šedý frak za zářivě modrý a sluneční paprsky ozářily krajinu. Jupííí, konečně dobré světlo.

Na dopoledne už mám program, do přírody vyrazím s fotoaparátem až odpoledne. Snad příznivé světelné podmínky vydrží. A vydržely.

Z toulání po pastvinách nad městem Rožnov p. R. jsem připravila fotoreportáž. Zvu vás na malou procházku beskydskou krajinou.

Všem přeji krásné dny a fotografům dobré světlo.

procházka
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Určitě jsem včera také psala pochvalný komentář, ale někam se vypařil, nebo pro oči nevidím. Moc hezké fotky, Aničko!
Anna Čípová
Děkuji za milé komentáře. Eliško, kopečky kolem Rožnova znám, na většině jsem i byla. To víš, už se tu toulám 43 roků. Elenko, moc mi to nešlape, na horské túry si vůbec netroufám. Aničko, medvěda bych nerada potkala. Majko, letos sníh zmizel velmi brzy, jen na horách se ještě drží. Ještě jednou děkuji.
Dana Puchalská
Moc hezké fitigrafue. Je tam opravdu krásně.
Soňa Prachfeldová
Aničko díky za únorovou procházku, ještě tam máte dost sněhu že.
Věra Ježková
Krásné fotky. Díky.
Dana Kolářová
Toulání, toulání všechny smutky zahání…
Jana Šenbergerová
Aničko, díky tobě jsem skoro mohla "kouknout do oken" své kamarádky. Pěkně je kolem Rožnova.
Hana Rypáčková
Hezké pohledy na hory. To už ubylo sněhu.. Ty teplé dny....
Jitka Hašková
Děkuji za moc krásnou procházku.
Marie Novotná
To je krása.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.