Moje energie: Cestování a...
Foto: autorka

Moje energie: Cestování a...

18. 3. 2019

Téma soutěže mě donutilo zamyslet se nad tím, jak se dobíjení energie v průběhu let měnilo. Za éry aerobiku to byly cvičební pobyty jak v tuzemsku tak i u moříčka. Moře a slunce, to jsme nasávali plnými doušky. S přibývajícími roky a kily zůstalo cestování a turistika.

Cestovala jsem sama. Trocha adrenalinu a něco si dokázat, to také byla správná nabíjecí souprava. Teď už sama necestuji. Měla jsem štěstí. Potkala jsem človíčka, z kterého energie snad tryská. Umí udělat pohodu a umí vymyslet dovolenou a výlety do nejmenšího detailu, aby všechno do sebe zapadalo, a když ne, tak má po ruce záložní plán. A tak si jen užívám atmosféru kolem sebe, kochám se přírodou, fotím a pozoruji svět. To mě dobíjí.

Jako babička nemůžu vynechat to malé dobíjecí stvoření, když se objeví ve dveřích, rozpřáhne ručičky a praví: „No, počkat, babí, já mám nápad.“  

 

Partneři soutěže:

710x100-4.png

DIG_680x140_stat.jpg

 

Soutěž Moje energie
Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helena Votíková
Děkuji za reakce. Milé.
Zuzana Pivcová
Připadá mi podle toho, jak jsem vás oba trošku poznala, že jste se dobře našli a tzv. souzníte. Moc vám to přeji.
Marie Seitlová
Moc pěkné a cestování mám také ráda.
Lidmila Nejedlá
Helenko, ty jsi holka do nepohody a víš si vždy rady. To malé stvoření bude celé po tobě. Tak hodně nápadů.
Naděžda Špásová
Helo, tvojí dobíječku znám osobně a souhlasím s tím, co jsi napsala. Tak ať vám to vydrží ještě hodně dlouho. :-)
Soňa Prachfeldová
Helčou, jak jsem vás poznala v Doksech, vzájemně se výborně doplňujete a přeji Vám, ať je to tak neustále.
Dana Puchalská
Hezké.....
Jana Šenbergerová
Ať vám to stále hezky spolu klape a šlape.
Hana Rypáčková
To je správné nabíjení...
Anna Potůčková
Přeji hodně společných krásných chvil, výletů a procházek s človíčkem, o kterém píšete aby i nadále byl zdrojem Vaší energie kdekoliv a kdykoliv.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.