Pohodové obrázky

Pohodové obrázky

22. 3. 2019

Loni na podzim jsme byly s Jitkou ve Chvalském zámku na výstavě hraček (viz článek Pojďte si hrát). Na chodbě nás zaujala výstava obrázků nazvaná Kytice. Jejich autorkou je paní Jarmila Čerevková. Pochází z Poličky; dětství prožila ve východních Čechách. Řadu let již žije v Praze. Věnuje se převážně olejomalbě. Kromě květinových motivů ráda ztvárňuje i půvab ženské tváře, akty, představy andělů a zátiší. Podle fotky je příjemná, obrázky se mi k ní hodí. Myslím, že na jaře vám můžou poetické obrázky přijít vhod.

Zdroj: Slovo o autorce

Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Obrázky jsou půvabné. Měla bych problém, kdybych si měla jeden vybrat.
Věra Ježková
Děvčata, děkuji. :-) Vždy jsem si přála umět kreslit (třeba jako dědeček). Nebylo mi dáno. Že neumím zpívat, mi nevadí.
Zdenka Jírová
Obrazy s motivem květin miluji. Sama mám několik podobných doma a nikdy se mi neokoukaly.
Eliška Murasová
Věrko, milé, kouzelné obrázky!
Lidmila Nejedlá
Jéééé to je hezké, malování je krásná a ušlechtilá záliba.
Jana Šenbergerová
Věrko, díky za milé pohlazení po duši. Vybrala bych si. Dnes by to byly všechny tulipány.
Věra Ježková
Děkuju. Je to takové pohlazení po duši. Ivu Hüttnerovou mám ráda.
Alena Vávrová
"Jó, umění a kytky, to je moje!" ;-)) Dík, Věrko.
Dana Puchalská
Dýchá z nich pohoda letních dnů.
ivana kosťunová
Taky jsem si vzpomněla na ivu Hüttnerovou - některé obrázky mi její tvorbu připomněly.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.