Moje energie ve zkratce
autor

Moje energie ve zkratce

30. 3. 2019

Moje živá energie,
často neví, která bije,
když ji sháním, někde hnije,
ležet když chci, se mnou šije.

Než bych na to plýtval slůvky,
strčím prsty do zásuvky...

Soutěž Moje energie
Autor: Mirek Hahn
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
...úplně to vidíím! ;-))
Lidmila Nejedlá
Tybrďo, to bude fičák!
Marie Doušová
Vtipné ,ale prsty nestrkat kam se némá. ********
ivana kosťunová
Jano, mimo mísu jsou spíše mé znalosti z Fyziky ? Matiky ?. Vidíš, ani to nevím..
Jana Kollinová
Ivano, on můj příspěvek je spíš vzpomínka na profesora, který vyčerpán elementární neznalostí jednoho studenta rezignoval a řekl: "Pamatujte si, že zásuvka má v jedné dírce +, ve druhé - a ten čudlík co kouká je kosinus fí a je vždy menší než 1. (cos fí udává, kolik z celkové dodané energie se užitečně využije). Nedošlo mi, že bez bližšího vysvětlení je příspěvek mimo mísu. :-(
Eva Mužíková
Ano, někdy je málo i více.
ivana kosťunová
Jano … ??
Danka Rotyková
Vtipné a nakonec i nebezpečné, díky.
Jana Šenbergerová
Takové nabití by vás bezpečně přeneslo do jiné dimenze, a pak byste v této chyběl. :-)
Jana Kollinová
Vtipné. Nedoporučuji číst dětem. Přemýšlím, zda v případě zasunutí fungujete jako kosinus fí :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.