Jaro na Petříně v zahradě Kinských 30.3.
Foto: autorka

Jaro na Petříně v zahradě Kinských 30.3.

1. 4. 2019

Dnes mě sluníčko vylákalo ven a šla jsem si nabít baterky procházkou na Petříně. Jela jsem autobusem na Strahov a šla Kinského zahradou na Náměstí Kinských. Vždy se snažím jít trochu jinak a opakuji si cestičky, kudy jsem chodila v mládí. Přikládám fotky  s popiskami míst, která mě zaujala. Bylo krásně slunečno a všude bylo hodně lidí. Je trochu matoucí, že u vchodu nahoře, poblíž studentských kolejí, je značka, že cesty v zahradě jsou pro chodce a cyklisty, ale dole u vchodu z náměstí Kinských je cedule se zákazem vjezdu cyklistů. Fakt je, že cyklisti si tam vesele jezdí. Dnes jsem však potkala jenom ty ohleduplné. V minulosti se mi však stalo, že mě málem porazili. Dnes jsem si to užila a vrátila se odpočinutá domů.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Děkuji za ohlasy. Už si budu pamatovat jak vypadá barvínek. Jsem ráda, že jste si užily procházku na fotkách.
Jana Šenbergerová
Jaro je krásné. Jen dodám, že barvínek = brčál.
Soňa Prachfeldová
Krásná procházka a moc hezké fotky. Děkuji , prošla jsem se také.
Danka Rotyková
Krásné, díky za fotky.
Dagmar Bartušková
V letohrádku Kinských báječná módní přehlídka, užila jsem si to. Jitko, fotky krásné. Všude, kde to kvete, je krásně!
Hana Rypáčková
Jaro a Petřín k sobě patří...A višňovkou k hradu....Když vše kvete.....
Alena Tollarová
Krásné dny svádí k procházkám. Po Petříně jsem se nikdy neprocházela, ale přehlídka v tom letohrádku byla báječná.
Anna Potůčková
Na Petříně jsem nikdy nebyla, tak alespoň z fotek vidím, jak to tam vypadá!
Věra Ježková
Jitko, prima procházka. Mám to ráda u Letohrádku Kinských. Hezké fotky. Díky.
Naděžda Špásová
Jitko, na Petřín jsem taky občas zašla, když jsem bydlela v Praze. Krásné fotky :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...