Letní pozvání do Dobrušky
ilustrační foto: pixabay.com

Letní pozvání do Dobrušky

2. 4. 2019

Od čtvrtka 22. do neděle 25. 8. 2019 jsme si pro vás připravili pobyt v naší Dobrušce.
Ubytování je zajištěno v hotelu Dobruška (Solnická 777), ve dvou- a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Bude pro vás připraven program, ve kterém vyrazíme na tajný výlet, posedíme u ohně, kde si opečeme špekáčky.
Zasoutěžíme si na bowlingu, ale najde se i čas, užít si večer při zpěvu a tanečku.

Počet míst je omezen, a tak pokud se vám naše pozvání líbí, jste srdečně zváni a nezapomeňte se přihlásit nejpozději do 31. května na níže uvedené kontakty.
E-mail: renata.dobruska@seznam.cz
Mobil: 732 262 600
Tel: 494 622 953

Prodloužený víkend pro vás připravují a těší se na všechny účastníky

Petr Tojnar- předseda Seniorů ČR z. s., Městská organizace Dobruška a
Renata s Xantem

 Je zajištěno 35-40 míst. Pokud má někdo zájem, kontakt je pod článkem.

 

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Marková
Paní Jitku Haškovou nechci strašit, ale hlásí se hodně lidí, budou se snažit zajistit i jiné ubytování. Samotnou mě překvapilo, jak velký je zájem a už se uvažuje o příštím ročníku. Álo Vávrová jsi na setkání přihlášená bez ubytování, to máš u mně.
Jitka Hašková
Já se přihlásím až zjistím, že by jel někdo z mých známých.
Růžena Marková
Hanko doufám, že se nám podaří pro vás připravit zajímavý program.Těším se na vás.
Dana Kolářová
Lákavé pozvání.
Hana Práglová
Bude to zajisté zajímavá akce. Naši senioři už se na ni tėší...
Růžena Marková
Jitka Hašková se ptala, zda by mohla mít pokoj sama, je to možné, ale byl by příplatek. Nejsem si jistá, ale mám dojem, že je 200 kč. Na pevno to nevím, protože jsou slevy na ubytování zhruba 100 kč, což je snídaně v podobě švédských stolů.
Růžena Marková
Nevím jak veliká je zásluha pna předsedy, toho jsme už dva měsíce neviděli, ale za dobrou práci vděčíme především paní Moravcové. Ostatní členové přijdou s nápady ty se na slovíčku zpracují a paní Moravcová zařídí. Chtěla jsem vás informovat o ubytování, cena za nocleh je 500 kč se snídaní.
Hana Rypáčková
To je prima, že váš klub hezky pracuje. Já v srpnu jsem hlídací babička.
Soňa Prachfeldová
Růženko váš klub tedy v Dobrušce jede bezvadně. Máte dobrého předsedu.
Marie Seitlová
Růženko, lákavá nabídka, ale bohužel jedu se seniory na pobyt v Tatrách.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.