Fotoreportáž: Nebe jako šmolka
Foto autorka

Fotoreportáž: Nebe jako šmolka

18. 4. 2019

Nebe jako šmolka se říká modré vymetené obloze a taková byla úterní odpoledne. Naše kola u auta nevedla nikam jinam než na Střížovický kopec. Nikde ani noha, trochu víc sice foukalo, ale to nám nijak nevadilo. Až po chvíli jsme sem tam potkali pejskaře, kteří využili nádherné slunné odpoledne k procházce, tak jako my a naši miláčci.

Příroda se probouzí pomalu k životu. Je sice ještě v mírném polospánku, ale sem tam je už vidět, že má snahu, aby nás opět potěšila vůní, krásou a azurovým nebem. Nabízím vám trochu z toho, co mi bylo umožněno vidět.

Přeji všem krásné velikonoce a jaro prožité v pohodě a klidu.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Nadičko,tam musí být krásně. Zase se Ti povedly zajímavé fotky. Jen tak dál...
Ilona Erika Kolář
Naďo, počasí je krásné, ale nejvyšší čas, aby zapršelo.
Alena Tollarová
Taky jsem v úterý pochodovala pod modrou oblohou. A taky Ti přeji krásné velikonoce i jaro ... :)
Alena Vávrová
Naďo, dík za přání a nápodobně - přeji krásně prožité velikonoce i vám.
Naděžda Špásová
Díky za hezké příspěvky. Ne, pejsek byl jen model, ale byl krásný. Elen, sucho mě taky dost děsí. Věrko, víš, že jsem na mraky, ale modrá taky není k zahození. Díky :-)
Věra Ježková
Naďo, fotky moc hezké, jako vždy. Ale s mráčky mi nebe připadá malebnější. :-)
Anna Potůčková
Jo, v krásném počasí se to panečku chodí a fotí! Fotky jsou nádherné a je u nás krásně, jen tu krásu vnímat!
Lenka Hudečková
Nadi, krásné fotky, pěkně už máte vybarvené jaro.... my jsme trochu pozadu :-(. *****
Jitka Hašková
Krása, děkuji.
Zuzana Pivcová
Ráda jsem se s Tebou po ránu prošla, i když jen na portálu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

14%