Fotohádanka:  Poznáte tuto přehradu?
Foto: autorka

Fotohádanka: Poznáte tuto přehradu?

29. 4. 2019

Uvádím malou nápovědu: 

- leží na říčce, která je přítokem Vsetínské Bečvy.

- byla postavena mezi lety 1907 až 1912 a měla se stát zásobárnou vody pro uvažovaný Dunajsko-Oderský průplav.

- od roku 2003 je kulturní památkou.

Přeji příjemnou chvilku při hledání názvu přehrady.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Dámy, mám radost, že jste poznaly a našly. Je to přehrada Bystřička, která slouží k zadržování vody při povodních, výrobě el. energie a rekreaci. Hotel byl vyhlášeným místem zábavy a nyní už jen chátrá. Snad se dočká obnovy.
Jitka Caklová
Aničko, nepoznala, neboť jsem tam nikdy nebyla, ale díky nápovědě našla. Dík za krásné přiblížení ve fotografii.
Helenka Vambleki
poznala, červená stavba je správní budova přehrady
Eliška Murasová
Ano, vím, už je to pár let, co jsem tam byla.
Dagmar Bartušková
Nepoznala jsem.
Alena Tollarová
Díky fotkám jsem našla velmi jednoduše. Škoda určitě je, že ten krásný hotel je opuštěný.
Marie Seitlová
Vím, ale u ní jsem nebyla.
Hana Nováková
Netuším, nikdy jsem v tomto koutu země nebyla. Leč indicíí i fotek je pro hledání dost a tak alespoň pomůže technika. Musí tam být moc hezky, škoda toho hotelu, jak jsem četla, ale není sám takových objektů jsou v zemi stovky.
Anna Potůčková
Aničko poznal jsem hned, neboť nad ní má svoji chatu můj bývalý zaměstnavatel. Byla jsem tam naposled tak před 7 roky.
Zuzana Pivcová
Netuším, ale jsou to moc hezké a zajímavé snímky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.