Poznáte, kde si ti hoši tak lebedí?
Foto: autorka

Poznáte, kde si ti hoši tak lebedí?

27. 4. 2019

Pominu-li skutečnost, že leží na dlažbě, je to přesto místo k lebedění si velmi neobvyklé. Mají výhled na krásné moravské město, ale to je zjevně moc nezajímá, věnují se svým mobilům, ba ani restaurátoři, kteří pilně pracují za jejich hlavami, či turisté, kteří s očima upřenýma k "nebesům" nevěřícně kroutí hlavou, co se jim plete pod nohama.

Mnozí z vás místo jistě snadno poznají. Dejte prosím čas těm, pro které to tak snadné nebude.

Zítra odtajním. :-)

Fotohádanky
Hodnocení:
(4.9 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Teprve dnes vidím, že jsem nesplnila, co jsem slíbila. Tak aspoň dodatečně - je to opravdu před vchodem do baziliky na Sv. Kopečku u Olomouce, jak mnozí poznali.
Jitka Hašková
napadlo mě jedno Moravské město, kde občas bývám, ale ty schody nevím, kde jsou.
Jitka Caklová
Když jsme tam byli (i60) tak tam neleželi :-)
Anna Čípová
Vím. Byla jsem tam několikrát. Dokonce dvakrát v při setkání íčkařů.
Dagmar Bartušková
Nemám šajnu.
Zuzana Pivcová
Podle nápovědy o mladém básníkovi to může být jedině...... Jinak bych absolutně nevěděla.
Lenka Hudečková
Já nejsem Moravačka, tak netuším :-(
Eva Mužíková
Netuším..
Naděžda Špásová
Jano, zase jsem ty hvězdičky neuhlídala, správně je*****.
Dana Puchalská
Marně přemýšlím, ale asi se nechám podat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.