Fotoreportáž: Kroměříž - historické centrum
Foto: autorka

Fotoreportáž: Kroměříž - historické centrum

2. 5. 2019

Město, přezdívané Hanácké Athény, leží na řece Moravě ve Zlínském kraji. Celkový význam města a jeho vzhled ovlivnili olomoučtí biskupové a arcibiskupové, kteří si vybrali Kroměříž za svoje letní sídlo.

Ve městě naleznete velké množství kulturních památek, muzeí, kouzelné měšťanské domy a malebné uličky. Ale hlavně klid a pohodu. Vše podstatné o Kroměříži se dovíte na https://www.mesto-kromeriz.cz/o-meste/o-meste/.

Zvu vás na krátkou procházku. Trasa: od řeky Moravy a přes historické centrum města ke Květné zahradě. Fotografie jsou z července roku 2018.

cestování
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Aničko, tam jsem nebyla nikdy. Jsem opravdu ráda, že můžu alespoň trochu vidět, jaké je to hezké kulturní město.
Anna Potůčková
Aničko, Kroměříž je krásný, a jsem tam několikrát za rok pro jeho blízkost. Krásné fotky!!!
Dana Puchalská
Aničko, je to krása. Děkuju za fotografie. Přidávám proto nějakou tu ************* navíc.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.