Odešla vášeň

Odešla vášeň

19. 10. 2012

Odešla vášeň,
dychtivá, ryzí
doteky, polibky,
už jsou nám cizí.
Odešla touha,
z řeky je strouha,
poslední obláček lásky už mizí.

Odchází síla,
zbývá jen snění,
výkřiky z rozkoše,
vše v zapomnění.
Odchází víra,
strach z netopýra,
který nám nad hlavou kroužil, už není.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Jano,verše opravdu hezké,ale chybí mi tam ještě ten život, který je před námi.Radost,kterou si musíme sami dělat, snění je moc málo.
Jiří Libánský
Hezké, dobře napsané. Pocitovka bez jasného začátku a konce. Odkudsi přichází, něco nám sdělí a zase kamsi mizí. Další, co také odchází s navozenou situací, je ponecháno na fantazii čtenáře podle vlastních, podobných prožitků. Rýmy ve správné rytmice dobře sedí.
Zuzana Pivcová
Je to napsané velmi hezky básnicky. Ale niterně se k tomu moc nehlásím.
Jitka Chodorová
Jano,jako by jste mi mluvila z duše,báseň je výkřik poněkud smutné,ale pravdivé současnosti,moc pěkné.
Jitka Chodorová
Jano,jako by jste mi mluvila z duše,báseň je výkřik poněkud smutné,ale pravdivé současnosti,moc pěkné.
Nina Šachová
Krásně zpracované téma. Četla jsem tuhle básničku třikrát a jako by vycházela přímo ze mně. Nádherné.
Marie Bartošová
Ale bylo by fajn to zažít zas, že? Báseň bolavá jako jizva...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%