Ambit Art 2019, část I
FOTO: autorka

Ambit Art 2019, část I

18. 5. 2019

Ve dnech 29. 4. – 18. 5. se konala v ambitu Kláštera františkánů v Praze na Jungmannově náměstí výstava keramiky, soch, skleněných a kovaných objektů a obrazů, vytvořených sedmi českými autory. Návštěvníci mohli obdivovat více než sto krásných a nevšedních uměleckých děl. Byla jsem okouzlena, nadšena. Budu velmi ráda, pokud se mi podaří přenést na vás svými fotkami trochu hezkého pocitu z té krásy. V první části vám představím obrazy, ve druhé trojrozměrné objekty.

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Věrko, děkuju. Moc krásně jsi to zdokumentovala.
Alena Vávrová
Věrko, dík, moc zajímavé a některé obrazy by se mi i moc líbily.
Daniela Řeřichová
Díky za pozvání, nádherné! V ambitu u kláštera PMS se konají skvělé výstavy.
Jana Kollinová
Ještě by mě zajímalo, zda obrazy měly názvy. Je úžasné konfrontovat vlastní představu názvu s autorovým a tak lépe vnímat jeho pocity při tvorbě. Dlouho jsem na žádné výstavě nebyla, i když v Teplicích je vždy kam nahlédnou, v těchto dnech je výstava fotografií Roberta Vano, ale to je odlišná umělecká kategorie.
Jana Šenbergerová
První část mě zaujala barvami a náměty. Dík. Těším se na druhou.
Jana Kollinová
Líbí se mi, že díky Věře mohu navštívit galerii a obdivovat se obrazům Marcely Levinské. Těším se na pokračování z dalších zajímavých sekcí výstavy.
Naděžda Špásová
Věrko, obrázky jsou moc pěkné, mně osobně se líbí jen některé, ale barevně to nemá chybu. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...