Ambit Art 2019, část II
Foto: autorka

Ambit Art 2019, část II

21. 5. 2019

Nabízím vám druhou část fotografií z výstavy Ambit Art. Tentokrát to budou trojrozměrné umělecké předměty. Uvidíte převážně roztodivné tvary z různých materiálů. Moc se mi líbily téměř všechny. Tak prosím…

 

Hodnocení:
(5.3 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
Nejvíce se mi líbí předměty ze skla
Věra Ježková
Děkuji vám. Já bych mohla mít doma třeba ty domečky. I když nemohla, nebylo by na ně místo. Myslím, že jsou to exponáty hlavně někam do veřejných prostor. Ivanko, výstava už skončila, budeš muset na jinou.
Libor Farský
Prima ...
Naděžda Špásová
Věrko, jak jinak, je to paráda. Fotky nemají chybu. :-)
Marie Doušová
Dík za krásnou procházku výstavou,která mě zase obohatila o krásný zážitek.*********
Daniela Řeřichová
Nádherné, pro každého něco. Díky za zprostředkování uměleckého zážitku.
Dana Puchalská
Jejda Věrko, ty jsi prostě šikovná. Opět jsi nám všem předložila krásně zdokumentovanou výstavu.
Jitka Hašková
Byla jsem tam,moc se mi výstava líbila. Děkuji Věro za krásnou připomínku.
ivana kosťunová
Krásné exponáty, ale pohled naživo to nenahradí. Možná se tam v létě vypravím.
Zuzana Pivcová
Jsou to krásné exponáty, i když, jak trochu naznačuje Hanka, se pro mnohou domácnost prostorově i stylově příliš nehodí. Ale to většinou není hlavním smyslem výstav. Snímky působí poutavě a přispívá k tomu i vysoce kultivované prostředí. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.