Co to asi je?

Co to asi je?

22. 5. 2019

Dobrý den všem, co rádi hádají. Jestli z vás někdo pozná, co to asi je? A nebo, co to má vlastně představovat. 

Už se těším na odpovědi. 

Fotohádanky
Hodnocení:
(4.7 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Tak hádat už nemusím. Tušila jsem, že to nebude nic k jídlu ani z přírody. Obrázek se mi líbí.
Naděžda Špásová
Danko, ty hvězdičky mě víš co, viď. Sorry ******
Naděžda Špásová
Že by to byl obraz nějakého malíře? Takové čmáranice maloval Klimt, ale u něj jsem to nenašla. Já už jsem to určitě někde viděla a moc bych za to nedala, že to bude nějaká ptákovina. Dám se poddat. :-)
Eva Mužíková
Tvoje hádanky jsou skvělé, čučím na ně vždy jak tele. Na pomoc si lupu beru, nepomáhá, na mou věru.....že se na to :))))))
Dana Puchalská
Jedna odpověď lepší než druhá. ALE POŘÁD TO NENÍ ONO. :-) :-) A amarouny ani těstoviny to fakt nejsou.
Zdenka Soukupová
Grafitti? Společný obrázek dětí z mateřské školky? Nastříhané a promíchané kousky nití? Strakatá šála s třásněmi? Dano, ty nám dáváš zabrat...
Jana Kollinová
Danko, to je nápověda? Že by amarouny nebo barevné těstoviny v troubě?
Dana Puchalská
A tu lupu radím odložit, aby neskončila v nějakém tom hrnci nebo v troubě. :-) :-) :-)
Jana Kollinová
Dano, tobě se to řekne, když víš. Já jsem si dokonce vzala lupu, zvolila zvětšení 500x a a nic, tak jdu vařit!
Libuše Křapová
nějaké graffiti :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.