Poslouchám

Poslouchám

21. 10. 2012

Žít nebo živořit,
milovat - nemilovat?
Neb svůj stín překročit
a začít zase znova.

Věřit či nevěřit,
chtít nebo všechno vzdát,
slyšet či neposlouchat
to tvoje "mám tě rád?!"

Odpouštět, zapomenout
na křivdy minulé
či hlavu hrdě zvednout
a říkat vždy jen ne.

Odpustím, zapomenu,
chci žít a milovat,
věřím, že uslyším zas
tvoje "mám tě rád!"

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Nina Šachová
Jsem každopádně pro odpouštění poučena sama ze svých minulých vztahů. Prásknout dveřmi, pálit za sebou mosty to není řešení. Kdybych uměla odpouštět, možná bych dnes nebyla sama. Ale pozor-odpouštět, ale nezapomínat.
Zuzana Pivcová
Jituš, napsala jsi o tom dilematu hodně hezky, ale už sis sama odhlasovala chuť žít a milovat. A je úplně jedno, jakým je to navenek způsobem, důležité je, co sama chceš, s čím jsi ztotožněná. Odpustit a zapomenout není totéž a uražená hrdost je nejhorší ze všeho. Já bych byla většinou vždy pro "reparát". A navíc, o mužích je dost známo, že napřed se většinou moc neučili a dělali seky, a teď jsou často větší odborníci, spolehlivější přátelé a zranitelnější duše než my. Tak, teď se do mě možná někdo obuje, ale jde jen o názor, ne o absolutní pravdu. Věř - a uslyšíš!!
Jarmila Peerová
Také jsem otrhávala kytičkám lístečky,abych se dobrala rady...mám či nemám ? Ale ty Jituško "posloucháš " a to je dobře,odpověď najdeš ve svém srdci a svědomí....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.