Fotoreportáž Střípky z Kořenova
FOTO: autorka

Fotoreportáž Střípky z Kořenova

5. 6. 2019

Prožili jsme v Kořenově několik dní naplněných přátelstvím a výlety. Krása úpolínové louky v údolí Jizerky, rozhledna Štěpánka s výhledy do kraje a Maják s muzeem Járy Cimrmana, evangelický kostelík a vstavačová louka, Mumlavské vodopády, to vše nám zůstane na památku.

cestování
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Hanko, já jsem se sem dneska "vloudila" a připomněla si krásné kořenovské setkání :)
Jitka Mošovská
Hanko, Ty to umíš doplnit i s hudbou. Hezké.
Hana Polednová
Hani, to je neskutečná nádhera co jsi přiblížila svým videem. Jsi jednička s 5ti*. Díky moc.
Libuše Křapová
Kruciš, Hanko, já jsem se překlepla, ta reportáž si zaslouží pět hvězdiček. Už se mi klepe ruka jako dědovi z jedné známé básně :-(
Soňa Prachfeldová
Super Hanko, taky bych to tak chtěla umět.
Anna Čípová
Hanko, moc krásné prezentace líbezné krajiny. Děkuji, že jsem se mohla alespoň takto projít.
Jaroslava Handlová
Pěkná vzpomínka na sraz. Bezvadné setkání v krásném koutě vlasti s milými lidičkami ♥♥♥
Helena Votíková
Úpolínová louka nádhera. Byl to krásný víkend.
Olga Štolbová
Hanko, díky, díky. Ráda jsem se tam s tebou vrátila. Úžasné pokoukání. ***** ♥
Alena Vávrová
Hanko, umíš - bezvadně sestavená fotoreportáž i výběr hudby, ale přesto se mi nejvíce líbila pasáž s autentickým hukotem Mumlavského vodopádu, děkuji!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.