Co to asi je?
Fotografie autorka

Co to asi je?

7. 6. 2019

Dobrý den přeji všem, co rádi hádají. Zkuste si prosím tipnout, co to může být. Myslím, že mnozí z vás mají onu věc doma. 

Přeji příjemné luštění. 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Já něco tak rozmazaně ošklivého doma nemám .
Marie Doušová
1. králíčka s kachnou u jedné misky..2. prádlo v automatické pračce....
Blanka Macháčková
Já v tom vidím srnče s králíkem u jedné misky. Ale kdo by to měl doma?
Dana Puchalská
Vysvětlení bude v dalším článku a s fotografií.
Eva Mužíková
Taky mne nejdříve napadlo prádlo v automatce, ale jak by to Danka zevnitř fotila ????
Vladislava Dejmková
Já také vidím záclony v pračce. Ovšem pěkně rozmazané, aby to nikdo nepoznal. Něco společného s vodou to má a leckdo má doma pračku i záclony.
Věra Ježková
To, co mě napadlo jako první, nemůžu napsat. :-)
Naděžda Špásová
Pokud je to nádobí v myčce, tak tu doma nemám. Mám dvourukou myčku, manžela. Pokud je to prádlo v pračce, tak tu mám automatickou. :-)
Věra Lišková
Já vidím záclony v pračce ?
Jitka Hašková
Tak jsem si kvůli tomu zapla počítač, abych fotku viděla větší než na tabletu, ale k ničemu mi to není. Vidím to stejně rozmazaná černobílá fotka..

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.