Fotoreportáž: Studený máj, ve stodole ráj
Foto: autorka

Fotoreportáž: Studený máj, ve stodole ráj

6. 6. 2019

Je to skoro neuvěřitelné, ale je to tak. Obrátili jste list v kalendáři? Rok se překulil do června.

Pojďte se podívat, co jsem viděla a vyfotografovala v květnu.

Mimo jiné jsme v květnu v Jeseníku měli také takové malé setkání i60. Ač nás bylo jen sedm, byli jsme ze čtyř míst, a to z Ostravy, Zlatých Hor, Mikulovic a Jeseníku. Nejdříve pršelo, jen se lilo, ale pan Priessnitz nás poučil, že studená voda léčí. A pak nám počasí ukázalo vlídnější tvář.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Městský člověk jako já si teprve při pohledu na Tvé překrásné fotky uvědomí, jak bohatý a různobarevný může být květen (a nejen on) jinde. Díky, Eli.
Věra Ježková
Elenko, nádhera. Díky.
Hana Nováková
Elen, ty fotky jsou jak od profíka nádhera.
Dana Puchalská
Eleno ty fotky hlavně detaily jdou neskutečná nádhera. Je tam krásně - jednoznačně.
Anna Potůčková
Eleno překrásné fotky! A i to je slabé slovo!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.