Básnění

Básnění

7. 6. 2019

Slova jsou k mlčení

kdo to jen ocení

smutek se rozptýlí

na křídlech motýlích

slza už neskane

po tváři zmačkané

myšlenky letící

nad svíčkou hořící                                     

desky už ohrané

dopisy schované

pár nocí bezesných

ve kterých nezní smích   

ticho se rozhostí

jako dar z milosti

dvě ruce sepjaté

a srdce dojaté.

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Zelenka
Věrko, reaguji pozdě, ale přece. Krásné, dalších slov netřeba.!!
Marie Doušová
Moc pěkné.********
Květuše Pinkasová
Věruško, krásná a dojemná, lyrická a co dál, kolik je jich už, nejsou asi do šuplíku. Můžeš něco víc prozradit ... Mám od svých dvou kamarádek i do ouška v kavárně u kávičky. Chodí nyní za mnou domů ale já si zase na kavárnu pomalu zvykám. Ičko asi nemám moc prozkoumané.
Zdenka Jírová
Hezká báseň.
Věra Ježková
Děkuji vám. Básničku nepovažuji za smutnou. Chtěla jsem zkusit, jestli se mi povede napsat i lyrická. Neměla jsem žádný nápad. Nechala jsem myšlenky volně plynout – a tohle je výsledek.
ivana kosťunová
Věrko- překvapila ksi mě.
Blanka Macháčková
Umíš.
Jaroslava Handlová
Věrko, dojemné básnění uvrhne mě do snění...
Zuzana Pivcová
Mám radost z každé zde objevené básně. Zvlášť, když je tak působivá jako ta Tvoje. Díky, Věrko.
Hana Nováková
Věrko povedené, myslím, že mohu říci, že se nám rozrůstá skupinka básnířek, tak děvčata směle do toho, pište srdcem, protože to je vždy to nejhezčí a nejprocítěnější....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.