Co to asi je?  Odhalení fotohádanky.

Co to asi je? Odhalení fotohádanky.

8. 6. 2019

Děkuju všem, co se snažili hádat.

Myslím, že mnozí z nás má alespoň jeden kousek doma na památku. Vždyť my suchozemci k moři jezdíme opravdu rádi a často. Jsou to mušle, které jsem si nasbírala při posledním pobytu v Itálii . Dala jsem je do sklenice a vyfotila naležato.

Neupravená fotografie je pod článkem. 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
ještě, že jsi napsala co to je a po zvětšení fotky jsem to poznala. Myslím, že by to byla dobrá hádanka i bez úprav.
Věra Ježková
Originální nápad i zpracování – kvůli němu to ale opravdu nešlo poznat.
Marie Doušová
To by mě nikdy nenapadlo...
Anna Potůčková
Nehádala jsem a doma nic takového nemám. No ale nemůžu mít, když jsem mořem stále nepolíbená!
Naděžda Špásová
No tak ty doma opravdu máme. :-)
Hana Nováková
Prima zapeklitá hádanka Dano, teda to by mě vůbec nenapadlo, nejsem moc na hádání, ale pro sebe jsem se snažila, ale to, co jsem v duchu vymyslela je na hony vzdálené od mušliček. Jinak ale díky za zpestření dne..
ivana kosťunová
Tak tohle by mě nenapadlo
Jana Šenbergerová
Pěkně naaranžované.
Zuzana Pivcová
No, to tedy koukám. Mušlí mám doma plno, vlastnoručně sebraných i koupených. Ale tohle by mě nenapadlo.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%