Fotohádanka: Čí to je hlavička?
Foto: autorka

Fotohádanka: Čí to je hlavička?

10. 6. 2019

Po pátečním výletě jsem si ráno trochu poležela a po snídani jsem se rozhodla jet na kole na hřbitov.

Uklidím hrob, dám čerstvé květiny a zapálím svíčku. Slunečné ráno se velmi rychle proměnilo v zachmuřený den.

Vypadalo to na bouřku, zvedl se vítr. Měla bych jet zpět domů. Když  v tom "to" uvidím. Co, koho? No přece ...

Hádejte. Jen podle vykukující hlavičky. Odpověď bude pak na FD.

Prozradím jen to, že jsem v ten moment zapomněla na vítr, na bouřku a fotila.

Fotohádanky Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Rozluštění jsem dala na FD. Jako první hádanku rozluštila Lenka H. Ano, je to žluna zelená, ze starých pařezů vyzobává mravence. Děkuji všem.
Květuše Pinkasová
Fandím datlovi ale co dělá dole ...
Jarmila Nedvídková
Tak manžel měl pravdu, on to říkal správně, já si trvala na Strakapoudovi. Až dnes jsem se zpětně podívala na FD.
Zuzana Pivcová
Ještě, že jsem aspoň napsala něco podobného, ne třeba straka. Díky, Eli!! :-D
Jarmila Nedvídková
Strakapoud bělohřbetý
Elena Valeriánová
Zobáček byl schovaný, vykukuje je schovaný, vykukuje jen hlavička v červené čepičce.
Libor Farský
A kde všichni vidíte zobáček? Já ne ...
Alena Tollarová
špíca!
Elena Valeriánová
Děkuji za hádání. Rozluštění jsem dala na FD.
Lidmila Nejedlá
Také myslím na žlunu zelenou.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.