Příběh na 50 slov: pro JH z JH
autorka

Příběh na 50 slov: pro JH z JH

9. 6. 2019

Zahájení druhé pětiletky íčkařských setkání bylo více než pěkné, bylo bezvadné. K abecedě předchozích míst Ř, P, L, R, P, přibývá K. Písmeno, začínající slova Kořenov i Krkonoše, krajina krásná, kouzelná, kamenitá, křišťálová, konejšivá, klikatá ale i krátké, krkolomné, ať už výstupy či pády. Parta „hic“ sešla se znova. Děkujeme!

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Danuško, i já se připojuji s přáním brzkého zahojení. A článeček jako vždy super.
Dana Kolářová
Děkuji všem za milá slova. Dnešní kontrola neodhalila žádný posun.Termím hojení 6 týdnů trvá.
Jana Šenbergerová
Danko, také ti držíme pěsti a tvoje ruka i pěst zas brzy v pořádku jest.
Zuzana Pivcová
Ta druhá pětiletka by mě nenapadla, ale je to tak. A každý sraz byl hezký a osobitý a každý, kdo ho organizoval, tak činil "podle svého nejlepšího vědomí a svědomí", nemyslíte? Díky, Dano.
Eva Mužíková
Dano, stále vidím ten Tvůj pád, myšlenky, co se z něj vyvrbí mi lítaly hlavou... Hurá, odnesla to sice ruka, ale nic horšího. Příběh se Ti opravdu povedl, nápadité...
Elena Valeriánová
Danuško, foukám na bolístku a když si vzpomenu na můj pád a zlomené rameno v březnu 2017 a že dnes jsem v pohodě (sice jak kdy), tak tobě se to taky zhojí. Hlavně ať ta cestaa čas k uzdravení rychle utíkají.
Dana Kolářová
Ani, Nadi, díky za podporu. Doufám, že 6 týdnů bude stačit.
Anna Potůčková
I já přeji brzké zhojení bolavé ruky. Nevzdala jsi to a byla jsi s námi po celou dobu
Naděžda Špásová
Dano, byla to smůla, ale jsi fakt statečná, vydržela jsi to až do neděle. Hlavně, že se to zahojí a budeš mít na co vzpomínat. Tak ti přeji, aby to uzdravení bylo co nejdřív. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek