Realistické obrazy
Foto: autorka

Realistické obrazy

15. 6. 2019

Mám pro vás několik obrazů Petra Lichtenberga, které byly vystaveny v Galerii na úřadě v Praze 7 v dubnu tohoto roku. Obvodní úřad sídlí v majestátní budově na nábřeží Kpt. Jaroše. Galerie je volně přístupná na chodbě. Realistické pojetí obrazů je netradiční a zajímavé. Několik bych si jich vybrala.  (Názvy uvedeny nebyly.) Autor o sobě moc hezky píše na následující stránce: http://www.lichtenbergpetr.cz/O%20autorovi.html.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Ovoce" jako živé," až mám na ty hrozny chuť. Voda s leknínem je jak z Monetova Leknínového jezírka.
Ilona Erika Kolář
Obrazy jsou velmi pěkné. Mě nejvíc oslovily dřevěné kolo a viola.
Libor Farský
Opravdu netradiční nápad je namalovat vejce jako "volské oko", autorovi tleskám.
Věra Ježková
Děkuji. Mám radost, že se vám obrazy líbí. Kdybych si měla vybrat jeden, byly by to ty oprýskané dveře. / Ještě chodím někdy do galerie ve vysočanské radnici. Fotky z ní už jsem taky zveřejnila a další připravuji.
Zuzana Pivcová
To je zvláštní, jakými galeriemi oplývají úřady a firmy. Tyto obrazy jsou opravdu moc hezké. Samozřejmě mi připadají starou školu, ale to je jistě účel.
Alena Tollarová
Líbí, moc!
Mirek Hahn
Neznal jsem. Nádherná zátiší. Díky !
Marie Seitlová
Pěkná výstava, díky, že jsi nám obrazy představila. Jsou moc pěkné.
Naděžda Špásová
Realismus beru, jsou to moc hezké obrázky, vybrala bych si. Abstrakci moc nemusím. :-)
Hana Nováková
Díky za výstavu, kterou absolvovala při kávě, i já bych si vybrala, ale na to by mi asi důchod nestačil.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.