Barevné ráno
Foto: autorka

Barevné ráno

18. 6. 2019

Po tropické noci jsem se probudila celá polámaná a bez nálady. Bylo třeba dobít baterky. Jak na to? Na krk pověsit fotoaparát a vyrazit do přírody, to je moje osvědčená metoda.

Před šestou hodinou jsem byla venku, a protože bylo bezvětří, cíl vycházky byl jasný. Projdu se kolem paneláků a zahrad rodinných domů a budu fotit květy. A že jich na našem sídlišti je. Nevěříte? Tak mrkněte do fotogalerie.

procházka
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
Krása...:-)
Marie Seitlová
Opravdu nádhera, přidávám další *****.
Eva Mužíková
Krásná voňavá procházka Aničko.
Zorka Horká
Tak jsem "mrkla" a musím konstatovat - krása se střídá s nádherou.... díky, že se krásně díváte a předáte to dál :-))
Elena Valeriánová
Aničko, mám po horké noci úplně stejné pocity jako ty i stejný osvědčený lék. Krásné květy.
Lidmila Nejedlá
Krásné květy i s hmyzem, vznešené růže, i skromné kopretiny s chrpou modřejší než nebe. Nádhera, Aničko.
Alena Tollarová
Překrásná květinová galerie, tolik barev! A pak, že na sídlišti není co k focení. Věřím, že jsi se z vycházky vrátila dobitá jak se patří.
Věra Ježková
Aničko, moc hezké. Díky.
Anna Potůčková
Aničko moc hezké - krásně jsi nám nafotila květiny!
Zuzana Pivcová
Nádherné kytky, hlavně, že můžou růst a kvést a nejsou už utržené.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.