Vlny....

Vlny....

22. 6. 2019

Jde o jednu z nejzajímavějších staveb v Praze z poslední doby, dokonce vyhrála jakousi mezinárodní cenu architektů. Je pravda, že je to stavba nejen užitečná, ale opravdu zajímavá a hezká. A vděčné téma mnoha fotografů.  Ještě napovím, že název hádanky není jen tak náhodný. 

Fotohádanky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Tak kdy se dozvíme jak jsme hádali? Jestliže to není ten Trojský most o kterém jsem už psala, tak bych chtěla vědět co to vlastně je.
Marie Bartošová
Také se domnívám, že jde o Trojský most- ten byl byl oceněn jako nejlepší evropská ocelová mostní konstrukce (2015).
Jarmila Nedvídková
Bohužel Prahu až tak neznám, taky je to už dlouho, kdy jsem tam byla naposledy. Podle nápovědy roků jsem tipovala na ty dvě stavby jako paní Zuzanka. Držím palce, snad to někdo z Pražáků uhodne.
Dana Puchalská
Myslím že jsem to našla. Zdá se mi, že to je most přes Vltavu zespodu. A naproti je myslím VŠ zemědělská. A ten most nahradil starý rámusák.
Věra Lišková
Našla jsem další tip, možná je to Trojský most,
Jitka Hašková
Napadl mě jeden výškový dům, který je vidět z vlaku poblíž nádraží Libeň a celá fasáda je rozvlněná.
Zuzana Pivcová
Není to něco ve Florentinu nebo v Quadriu? Ale ty vlny???
Zuzana Pivcová
Snažila jsem se, ale nevím. Tak detailně jednotlivé stavby zase neznám. Co píše Věrka, by mohlo mít souvislost s názvem hádanky...?
Věra Lišková
Tančící dům.
Zdenka Soukupová
Napadá mě rozhlasové vlny; že by budova nějakého rozhlasu?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.