Prázdninový tip: Pohádková vesnička v Podlesí
FOTO: Kudyznudy.cz

Prázdninový tip: Pohádková vesnička v Podlesí

27. 6. 2019

Nedávno jsem navštívila Pohádkovou vesničku v Podlesí, je tam mnoho pohádkových postaviček i domečků. Domeček si můžete pronajmout na pár dní a trávit tam dovolenou, k vesničce patří i hotel s bazénem, je tam restaurace, stánek se suvenýry a krásné prostředí.

Ke každé chaloupce je k půjčení i pohádkové, stylové oblečení a můžete si vybrat i pobytové balíčky. Já tam byla jen na jednodenním výletě, ale byl to bezva zážitek. Doporučuji to všem nejen na výlet, když vás je více, chaloupka na den vyjde levněji, pro dva je to drahé.

PROHLÍDKY  NA OBJEDNÁNÍ 

Ceník prohlídky: dospělí 120 Kč, rodina (2 dospělí a 2-3 děti) 310 Kč, ZTP a důchodci 60 Kč

UBYTOVÁNÍ v chaloupkách - Sněhurka 4600 Kč, Pařez 4900 Kč, Rákosníček, U kováře Matěje, Mlýn, Karkulka, Nebe a Peklo, Budulínek, Švec, Rumcajs a Cipísek jsou za 4200 Kč, vše za 1 noc pro 4 osoby se snídaní  + vstup do krytého bazénu zdarma na 30 minut každý ubytovací den. 

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Nepejchalová
vážení čtenáři dávám do vzkazu ještě odkaz na ubytování, je tam sleva https://www.slevadne.cz/sleva_114416_hotel-podlesi-s-polopenzi-bazenem-virivkou-ci-masazi-a-vstupem-do-pohadkove-vesnicky?utm_source=zakladni-AG-Paylo.cz&utm_medium=aggregator&utm_campaign=paylo.cz#nav-collapse
Dana Nepejchalová
paní Soňo je to fakt krásná podívaná, ty domečky, postavičky, mají to tedy vypracované, moc se mi to tam líbilo.
Soňa Prachfeldová
Pro děti pohádkové postavičky jako stvořené, musí to tam být moc hezké
Dana Nepejchalová
paní Lidmilo stojí to za návštěvu, je to tam fakt super pohádkový
Lidmila Nejedlá
Kdybych měla malá vnoučata, tak bychom to navštívili.
Dana Nepejchalová
Paní Marie, ano není to levné ubytování, ale podívaná to je jak pro děti, tak i pro dospělé. To divadlo musí být super.
Marie Doušová
U nás v Příbrami je také Podlesí, ale tam je jen letní divadlo, kde se každé léto hraje ochotnické divadlo a je to úžasná podívaná v lese, kde je krásná atmosféra.Pohádkové Podlesí neznám a slyším o něm prvně. Bude to asi velmi hezká podívaná hlavně pro děti ,ale cena dost vysoká.Dík.
Dana Nepejchalová
Paní Zuzano i já cestuji sama a také jsem tam nebyla ubytovaná, jen jsem tam byla na výletě sama. Je to blbý když někdo cestuje singl, tak pak platí příplatek za jednolůžkový pokoj bohužel a to mě štve.
Zuzana Pivcová
Vypadá to moc hezky, akorát, že jsem zvyklá cestovat vesměs sama a tady v pohádkovém světě bych tak mohla brigádně vystupovat jako čarodějnice.
Dana Nepejchalová
Jasný paní Věro.

Zpět na homepage Zpět na článek