Prázdninový tip:  Litomyšl - nádherné město
Foto: autorka

Prázdninový tip: Litomyšl - nádherné město

30. 6. 2019

 

Milí přátelé!

Byla jsem navštívit město Litomyšl, nádhera. Ty domy kolem Smetanova náměstí, zámek krásný renesanční, prostě nádhera. Lidé srdeční, v obchodech ochotní. Krásná rozlehlá zahrada kolem zámku. Je zde bohatá stará i nová architektura. Klášterní zahrady se sochami, prostě nádhera. Je na co se koukat. Stojí za to si udělat výlet do tohoto města. Vlakem nebo autem.

 

Zde je odkaz na akce v Litomyšli

   http://www.litomysl.cz/index.php?den=1&mesic=7&rok=2019&co=kalendar_akci&akce=den_prehled

Prázdninový tip
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Nepejchalová
To věřím paní Měchurová, určitě se tam ještě podívám.
Marie Měchurová
Litomyšl jsme měli možnost si prohlédnout, když jsem se zúčastnili akce EKOLO 2017, které pořádal portál i60. Pan Čepelka nám tehdy udělal přestávku na oběd a na prohlídku tohoto zajímavého města. Moc se nám tam líbilo.
Dana Nepejchalová
paní Soňo určitě to stojí za to se tam podívat.
Dana Nepejchalová
paní Zuzano nemáte zač, třeba se tam někdy podíváte.
Dana Nepejchalová
paní Danielo to teda máte fajn, opravdu krásné město i krásná místa a zákoutí v něm.
Dana Nepejchalová
paní Jano také mám ráda města s podloubím, v Litomyšli je stále na co koukat.
Soňa Prachfeldová
Také bych tam chtěla zavítat.
Zuzana Pivcová
Nikdy jsem tam nebyla, docela mě to mrzí, přitom je to takové starobylé a kulturní město. Díky.
Daniela Řeřichová
V malebné Litomyšli se narodili a žili moji prarodiče i maminka. Jezdíme tam mj. každoročně na hudební festival a vždy objevujeme další kouzelná místa kolem tohoto historického, ale zároveň přívětivého města, o jehož rozvoj se zasloužil především první polistopadový starosta M. Brýdl v rámci projektu Česká inspirace (1995) a další osvícení patrioti.
Jana Šenbergerová
V Litomyšli jsem přesedala, když jsem jela za vnoučaty. Několikrát jsme toto město navštívili. Moc se mi tam líbilo. Navštívili jsme zámek i zahrady a také zahradnickou výstavu. Krása! Mám ráda města s podloubím na náměstí. Hezký tip.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.