Fotohádanka: Víte, co to je?
Foto: autorka

Fotohádanka: Víte, co to je?

5. 7. 2019

Mockrát jsem o něm četla, leccos slyšela, ale nikdy jsem se s ním nesetkala. Teprve letos v rámci srazu i60 jsem to mohla na vlastní smysly poznat. Potěšující setkání.

Kdo zná, pozná. Kdo ne, tomu snad trochu napoví obrázek pod textem.

Fotohádanky
Hodnocení:
(4.8 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Jírová
Přikláním se k názoru, že jde o Krkonošský mramor nebo o jantar.
Věra Ježková
Tipovala jsem nějakou zelnou polévku, neopisuji.
Marcela Pivcová
Podívala jsem se na obrázek, tipla jsem si, co to zřejmě bude, a potom si teprve prohlédla předchozí tipy. Ano, je to mé oblíbené krkonošské jídlo.
Vladislava Dejmková
Také bych si tipla to krkonošské kyselo, I když já do něj dávám vejce smažená a to tady nejsou.
Elena Valeriánová
Segedínský guláš, co jsme měli první den k večeři? Ale líbil by se mi ten vyleštěný mramor. To bude překvapení :-)
Jitka Caklová
Podle vajíček, co tam plavou, je to Krkonošské kyselo z kvásku.
Dana Puchalská
Vypadá to jako nějaká hmota buď ze dřeva nebo špatně rozvařená jablka. Fakt nemám tušení. Už se těším na odhalení.
Jana Kollinová
Když si prohlížím titulní fotografii, tak bych řekla, že jde o obyčejnou zelňačku bez klobásky a papriky, ale kdo by do KRNAP tahal zelňačku, aby překvapil účastníky setkání i60? Vyloučila bych i Krkonošský mramor, protože barva "zelňačky" z hádanky by se asi nikomu nelíbila jako obklad koupelny nebo vstupní haly. Já si myslím, že někdo z účastníků setkání vybalil krabičku s jablečnou dření s pudinkem. :-)
Libor Farský
Netuším ...
Anna Potůčková
Sice napovídající fotku mám také na svém snímku, ale moc mně nenapovídá. Tak se nechám překvapit, co z toho vyleze!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.