Místa

Místa

24. 10. 2012

Jsou místa,
kam se vracím ráda,
i místa, která nikdy nepoznám,
jsou místa, kde mají otisk
léta mladá a místa,
kam se nikdy nechystám.

Jsou místa, která ještě
toužím vidět
a místa, kde si sklenku
vína dám,
místa, kde blízko
jsou mí vnuci,
snad lepší ani nepoznám.

Jedno místo ale vzdálené
je mi,
a to místo v srdci tvém,
i když tak blízko
je mi,
zdá se mi tolik vzdálené!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
To je hezky napsané. Vyvolává to asi v každém jemnou poetickou formou spoustu asociací z vlastního života.
Jarmila Peerová
Na tom ale stejně nic Jituško neubírá,že jsi řekla nahlas,co tvé srdce svírá....Nejen tobě,sobě,ale i všem bych jen přála,aby žádné srdce blízké, nebylo vzdálené.
Jitka Chodorová
Zuzko,máš pravdu,sama jsem si to uvědomila,zvláště ta poslední sloka,ale už to bylo poslané,tak.....
Zuzana Pivcová
Jituš, připomíná mi to Tvoje nedávné Cesty, ale to nevadí, stejně je to pěkné, i když bolavé. Cesty nemusí každý znát, aby se mu to hned vybavilo jako mně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...