Ranní probuzení
ilustrační foto: pixabay.com

Ranní probuzení

27. 7. 2019

Je ráno po svaté Anně.

Slunko lehce nakouklo do ložnice a spolu s vánkem, který vnesl vůni letních květů, vytvořily krásnou, ranní pohodu. Místnost provoněla čerstvě uvařená káva s tvarohovým koláčkem. Jeho rty se dotkly mých a lehce mě políbily. Byly vlahé, jemné, tak jako kdysi. Pak se dotkly ještě mých tváří, já procitla a v tu chvíli jsem cítila sílu okamžiku a společného života v našem věku. Zašeptal: „Jen vše dobré a hlavně hodně zdraví.“ Však co si jiného v tomto věku přát. „Děkuji a přeji si ještě hodně společných dní“, zašeptala ústa má a rty opětovaly jeho narozeninové políbení. V duchu jsem tomu nahoře poslala díky za další společný rok života.

Víc netřeba dodat: Vždyť síla lásky je spolu zestárnout a to je dárek dárků ten nejhezčí..

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Doušová
Nádherné probuzení a věřím , že jich ještě zažijete hodně. Přeji lásku , štěstí a porozumnění do dalších let.
Hana Nováková
Děkuji všem za přání. Článek nebyl zaměřen na mé narozeniny, ale jako poděkování manželovi, který, i když není íčkař, často zabrousí na web. Zrovna dnes zabrousil a....Díky Jíří
Věra Ježková
Hano, moc hezké. Přeji vám ještě spoustu šťastných rán.
Soňa Prachfeldová
Hanko kouzelné, vše nejkrásnější do dalšího žití.
Zdeňka Fialová
Krásné..stáří i narozeniny.
Marie Ženatová
Díky za krásný článek...
Alena Tollarová
Krásné narozeniny a všechno nejlepší!
Zuzana Pivcová
Tak nějak bych si představovala lásku po letech. Krásné narozeniny a hodně štěstí, Hanko!
Jana Šenbergerová
Také přeji všechno nejlepší do dalších společných let.
Dana Puchalská
Moc krásný článek.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.