Co by to tak mohlo být? Odhalení fotohádanky
FOTO: autorka

Co by to tak mohlo být? Odhalení fotohádanky

20. 7. 2019

Děkuju všem, co hádali. Jsou to odstraněná květenství netřesku. Těch mám venku na parapetech dost. Je to pastva pro včely a čmeláky. 

Trošku jsem si prohrála s úpravou fotografie. 

 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Ano jsou léčivé stejným způsobem jako Aloe Vera.
Marie Doušová
Mám jich plnou skalku, jsou prý léčivé.
Zdenka Soukupová
Taky jsem neuhádla. A to jsem den před tím ty odkvetlé netřesky stříhala, ach joo...
Zuzana Pivcová
Marcela to poznala, já samozřejmě ne. Ona tu má totiž na chalupě malou skalku, kde jsou i netřesky.
Anna Potůčková
neuhádla jsem, ale nevadí
Jana Šenbergerová
Také mi zrovna na balkoně kvetou, už několik let po sobě. Ty moje jsou mohutné a když rozkvetou, zabírají hodně místa. Příští rok je chci trochu omezit a dát na jejich místo jahody. Těm se na našem balkoně také dobře daří. Pěkná hádanka. :-)
Jana Kollinová
Neuhádla jsem. Mám ale takový pocit, že Dana pěkně svázané květy netřesku hodlá využít v kuchyni a nabídne nám další hádanku, tentokrát kulinářskou :-)))))
Marie Seitlová
Jsou to květy netřesku.
Soňa Prachfeldová
Tak zase jsemj neuhádla, netřesky jsou prý velmi léčivé a také chrání dům před bleskem . Mám je ráda.
Jitka Hašková
Dano díky. Netřesky jsem léta mívala na balkoně a nikdy mi nekvetly.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%