Co to asi je? Odhalení fotohádanky
Foto: autorka

Co to asi je? Odhalení fotohádanky

5. 8. 2019

Dobrý den těm, co přemýšleli a hádali. Onen předmět má myslím skoro každý doma. Je to směs barevného pepře v mlýnku. 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Tak to byla pěkně peprná hádankA.
Jarmila Nedvídková
Tak kuličky, perličky jsem hádala , ale tohle mě nenapadlo. Hodně let pepř nepouživáme v této formě. Budˇbílý nebo černý . Prima hádanka.
Zuzana Pivcová
Pro mě to byla příliš velká úprava, která mi nepřipomínala originál ničím. Takže pak nezbývá, než zapojit fantazii, která u mne moc nefunguje. Ale odpovědi jiných mohou být zábavné. :-D
Zdenka Soukupová
Dano, ty jsi fakt filuta. Z takové jednoduché věci udělat nevyluštitelnou hádanku; no, klobou dolů a palec nahoru.
Jana Šenbergerová
Tak tohle by mě nenapadlo ani v nejbujnějších představách, i když barevný pepř mám. Dobré!
Marie Doušová
Tak to by mě nenapadlo ,asi proto , že nemám průhledný mlýnek.
Dana Puchalská
Ivano, přečti si prosím vzkaz.
ivana kosťunová
Já mám, ale to vypadá úplně jinak !!
Jitka Hašková
Tak tohle doma nemám. Používám jenom bílý pepř a ten si kupuji mletý.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.