Prázdninový tip: Čáry máry fuk, aneb parníkem po Lipně
FOTO: autorka

Prázdninový tip: Čáry máry fuk, aneb parníkem po Lipně

17. 8. 2019

Milí dědečkové, babičky, strýcové a tetičky, vezměte s sebou dětičky. Kam? Na Lipno nad Vltavou na parník. Vyplouváme o prázdninách každý všední den v 10.00 hodin s doprovodným programem kouzelníka.

Můžete se těšit na kouzla, hádat písničky z pohádek i zatančit si. Hrají se soutěže o námořnické tričko, kšiltovku a další. Z různých barev balónků "žížal", nafukováním, překrucováním vytvoří pejska, kočku, pistoli a třeba kytičku na památku.

Máte se na co těšit. Po skončení plavby se můžete projít po pobřeží Lipna, kde naleznete další zábavu.

Prázdninový tip
Hodnocení:
(5.2 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Moc hezké pozvání.
Jitka Mošovská
Mimo jiné přijede autobus z Německa převážně se seniory, absolvují část plavby (ne okružní), vystoupí ve Frymburku prohlédnou město, naobědvají se a zpět do přístavu. Ta obrryba je obložená dlaždičkama a má trysky na vodu. Občas je možnost zahlédnout, jak se z ní páří voda.
Dana Kolářová
Na Lipno bych se ráda podívala.
Eva Mužíková
No teda, to je lákavá pozvánka. Fotky nádherné.
Zuzana Pivcová
Musela by to být krásná plavba. Alespoň se pokochám fotkami. :-D
Alena Vávrová
Bezva tip, plavba parníkem, to je moje, k tomu krásné fotky - Jitko, prima!
Jitka Hašková
Na Lipně je krásně. Děkuji
Marie Seitlová
Na Lipně jsem byla, je tam pěkně. I tvé fotky jsou parádní. Zajímavá plavba.
Naděžda Špásová
Na Lipně jsem kdysi byla a moc se mi líbilo. Je to od nás sice trochu z ruky, ale ne zas tak moc. Hezké fotky.
Dana Puchalská
Na Lipně je prostě krásně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.