Prázdninový tip: Okolí Náchoda
Foto: autorka

Prázdninový tip: Okolí Náchoda

19. 8. 2019

Co nabízí tento kout naší republiky?  Pískovcové útvary Adršpašsko-teplických skal, Broumovské stěny a stolové hory Ostaš okouzlí milovníky přírody.

Klášter v Broumově a zámky v Náchodě, Novém Městě nad Metují a Ratibořicích přiblíží minulost. Pevnost Josefov a objekty bývalého čs. opevnění přitahují zájemce o vojenskou historii. A těm, co mají problémy s pohybovým ústrojím, nabízí léčbu lázně Velichovky.

Loni jsme s vnuky strávili poslední srpnový týden v blízkosti Náchoda. Přechodným domovem se stal penzion v Hořičkách, viz. „Fotoreportáž: Tip z íčka“ na mém profilu. A o tom, co jsme podnikali, jsem připravila fotoreportáž.

Návštěvu tohoto malebného koutu naší republiky doporučuji. Pokud zdraví dovolí, ráda se tam vrátím.

 

Prázdninový tip
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Už za pár dní do tohoto kraje, který mi učaroval, zase vyjedu ...
Mirka Motyková
Aničko díky, prošla jsem se znovu okolím, díky za fotky. Byli jsme tam loni a mohu jen doporučit....
Daniela Řeřichová
Nádhera! Byli jsme několikrát, ale takto sugestivně popsané jsme nezažili. Veliké poděkování!
Marie Seitlová
Pěkný tip na výlet, mohu potvrdit, na mnoha místech jsem byla. Aničko díky za krásné fotky.
Marie Novotná
Náchodský zámeček,vršku kulatýho-se zpívá v písničce.Je tam krásně.Ubytovaní v turistické ubytovně Náchod jsme vyjížděli po okolí.Na Ostaši se mi líbilo..Výhledy byly úchvatné.Jen to babiččino údolí jsme nestihli.Moc hezky jsi to nafotila.Ráda se tam vrátím.
Alena Vávrová
V průběhu života jsem skoro na všech těchto místech byla, někde i opakovaně, snad s vyjímkou Ostaše. Fotogalerie mi tato místa znovu přiblížila, za což Ti, Aničko, děkuji.
Anna Potůčková
Díky za tip, chtěla bych místo navštívit už i kvůli Babiččině údolí!
Marie Ženatová
Díky moc za hezké fotečky
Jitka Hašková
Děkuji za přiblížení tohoto krásného kraje.
Vladislava Dejmková
Díky za hezké a pečlivě vybrané, uspořádané a popsané fotografie. V tomto kraji žiji, prakticky všechna místa jsem navštívila, ale přesto jsem si je ráda prohlédla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.