Vojákové fazole
Foto: autorka

Vojákové fazole

21. 8. 2019

Dozrávají fazole se zajímavou kresbou, ve svém středu mají postavu vojáka. Za druhé světové války se nesměly pěstovat, aby nevzbuzovaly v lidech odpor vůči nacistům, přesto se je podařilo uchovat.  Fazole jsou keříčkové a suchá semena mají vynikající lahodnou chuť.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.3 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Csanádiová
Zdravím a děkuji za milé komentáře. Kdo bude mít zájem na jaře ,tak pošlu fazole na setí. Neprodávám, vyměnuji za jiná semínka.
Soňa Prachfeldová
Vidím poprvé , zajímavé.
Zuzana Pivcová
To je až neuvěřitelné, co příroda dokáže vytvořit. Ale je také třeba mít dostatek fantazie.
Hana Rypáčková
Zajímavé. Neznám. Kulaté s flekem mám, Hurvínkovo oko se jim říká.
Marie Seitlová
Také jsem nikdy neslyšela, děkuji za info. Zajímavé fyzole má i Eva M. - Hurvínkovi oči. Také jsou zajímavé.
Jana Šenbergerová
Jsem na tom stejně jako všichni přede mnou. Takové jsem nikdy neviděla, ani o nich neslyšela. A to mám fazole ráda. Díky za zcela novou informaci.
Elena Valeriánová
Neznám je, díky za poučení.
Marie Novotná
To jsou věci. Co se člověk ještě nedozví. Diky.
Naděžda Špásová
No to je sranda. Fazole jsem měla vždycky ráda, bohužel, od jisté doby si je musím odepřít.
Libuše Křapová
Co se člověk všechno neozví :-) Díky, Aničko :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.