Zemřela Vladka Steinová
FOTO: Elena Valeriánová

Zemřela Vladka Steinová

26. 8. 2019

Dnes jsme obdrželi smutnou zprávu. Jedna z našich dlouholetých aktivních čtenářek, paní Vladka Steinová, opustila tento svět. Zemřela náhle koncem června na srdeční selhání.

Vladka Steinová se zaregistrovala na portál i60 v roce 2012 a od té doby napsala několik desítek příspěvků - básní, vzpomínek, ale i filmových či literárních recenzí.

Věnovala se zejména židovské tématice a historii. Jejím posledním příspěvkem byl článek s názvem Dvojité výročí Karla Kachyni. Svou osobnost a postoj k životu poodhalila například v básni Jednou přijde ten den. Celou její tvorbu na portále i60 najdete na tomto místě.

Čest její památce.

 

úmrtí
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Jírová
Byla to vzdělaná žena, dobře znala historii. Hliobokou soustrast.
Helenka Vambleki
Smutné zprávy nemám ráda a tahle bolí o to víc, že jsem měla možnost Vladku poznat osobně.
Jaroslava Handlová
Jsem ráda, že jsem Vladku osobně poznala. Byla velmi pečlivá a obětovala se pro druhé. Milá Vladko, ať je Ti země lehká.
Soňa Prachfeldová
Je mi to moc líto, Vlaďka byla ušlechtilá , citlivá bytost. Vladko bylo pro mě ctí, že jsem Tě poznala, jednou se zase sejdeme. S hlubokou úctou
Elena Valeriánová
Děkuji redakci za sdílení této smutné zprávy. Čest její památce.
Anna Potůčková
Čest její památce a její rodině vyjadřuji hlubokou a upřímnou soustrast!
ivana kosťunová
Paní Steinovou jsem osobně neznala, přesto mě ta zpráva zasáhla. Zvláště po přečtení básně Jednou přijde ten den jsem si uvědomila, jak málo toho o sobě vzájemně víme. Čest její památce.
Zuzana Pivcová
Bože, to mě opravdu zaskočilo. Paní Vladka byla tak obětavá, že se starala o svou matku až do smrti. Asi právě proto se tu už moc neobjevovala. O to větším překvapením pro mě bylo, že jsem od ní dostala nečekaně přání ke kulatým narozeninám v dubnu. A děkuji Ti, Vando, že se to dověděla od Tebe. Jsem ráda, že jsem jí mohla alespoň odpovědět a poděkovat.
Jitka Caklová
Jak je vše pomíjivé a je škoda, že si, dokud je čas, neuvědomujeme, že každý člověk má svoji cenu. ♥ R.I.P. ♥
Dana Puchalská
Je to smutná zpráva.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.