Blog novomanželky: Tajná svatba 9.
foto: Anna Čípová

Blog novomanželky: Tajná svatba 9.

14. 9. 2019

Já se budu tajně vdávat 5.října. Tajně pro rodinu, protože oslavy našich pětašedesátin budou o týden později 12.října a součástí oslav bude vystoupení kouzelnice. Na konci si oslavenec vyčaruje dárek k narozeninám. A teď přichází můj plán. Dimko si vyčaruje krabičku se snubními prstýnky. Poté by měla následovat recesní svatbička, kdy nás za říkání následujích veršíčků kouzelnice oddá. A protože si rodina bude myslet, že je to všechno jen "jako", tak jim ukážeme oddací list, že už jsme doopravdy týden svoji. Následně se odebereme do restaurace k opravdové svatební hostině. Tak nám držte palce, ať můj plán vyjde a ať se překvapení pro rodinu povede. 

 

Čáry máry na psí čenich

ať je tady z Dimka ženich!

Čáry máry šiška zelená

jeho nevěstou ať je Helena!

Zeptám se větou kouzelnou:

Dimko, budeš žít s Helenou? /ano

Heleno, ptám se také tebe

chceš žít s Dimkem vedle sebe? /ano

Prsteny z lásky na prst nasadíte

a poprvé manželsky se políbíte.

Čáry máry dokonáno

slyšeli jsme dvakrát ano!

Od teď ženich s nevěstou

ať jdou cestou necestou.

Popřejme jim v tuto chvíli

aby spolu šťastní byli.

 

Svatby v seniorském věku moc časté nebývají. A proto jsme požádali Helenku, aby o svatbě, jejích přípravách, ale i nejrůznějších pocitech svých či svého nastávajícího, psala blog. Helenka souhlasila, a tak od dnešního dne sledujte její "Blog novomanželky".

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Bezva, Helenko.
Lidmila Nejedlá
Jen tak dál!
Alena Tollarová
Moc vám přeji, aby vše klapalo podle plánu. I když ... na nějaké ty drobné zádrhele se pak vzpomíná nejvíc :)
Alena Vávrová
Také furt, porád, stále fandím a držím palce i pěsti, abyste měli z pekla štěstí a všecko vyšlo podle špekulací.... :-))
Eva Mužíková
A nebude Ti to tak nějak líto, že pravá svatba bude bez rodiny? Ale asi ne, to bys to takto nepřipravovala. Jsi fakt šoumen.
Jitka Hašková
Držím palce ať se vám to podaří utajit.
Hana Rypáčková
:-) :-) :-)
Zuzana Pivcová
Helenko, velmi živě si to představuji, protože to umíš opravdu barvitě podat. Budu se radovat, když to pozvaní opravdu předem neodhalí a nebudou to celé jen hrát s vámi.
Helenka Vambleki
Doufám, že se Dimkovi kouzlo povede a vím, že u tohoto obřadu už brečet nebudu, proč taky, když už budu mladá paní a nic už to nezmění :)
Dana Puchalská
Ano, všichni budou koukat. Ale ať Dimko čaruje fakt zodpovědně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.